انواع پوشش ضد حریق ساختمانی

انواع پوشش ضد حریق اصلی و غیر اصلی
0
(0)

پوشش ضد حریق، یکی از مهمترین عوامل موثر در حفظ ایمنی ساختمان ها به حساب می آید. با توجه به گوناگونی نیاز مشتری و مواد سازنده  پوشش ضد حریق انواع مختلفی از آن به تولید رسیده همچنین وارد بازار شده است. برای کسب اطلاعات دقیق تر در مورد انواع پوشش ضد حریق ساختمانی در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

مختصری در مورد پوشش ضد حریق ساختمانی

همانطور که گفته شد پوشش های ضد حریق برای افزایش ایمنی ساختمان ها در برابر حوادث ناگواری همانند آتش سوزی طراحی و تولید شده اند. در واقع امروزه استفاده از این موارد در طی روند ساختمان سازی بسیار مهم و ضروری هستند. اگر حفظ ایمنی ساختمان و جلوگیری از خسارت های کلان امری ضروری برای شما به حساب می آید پیشنهاد می کنیم از مطالعه مطلب پوشش ضد حریق چیست نیز غافل نشوید. چرا که در مورد همه آنچه که لازم است در مورد پوشش ضد حریق بدانید در این مقاله صحبت کرده ایم.

معرفی انواع ضدحریق:

رنگ پوشش ضد حریق

ساختمان ها دارای سطوح و قسمت های مختلفی هستند. بنابراین بسیار واضح است که طراحی تنها یک نوع پوشش ضد حریق ممکن است برای ایمنی سازی ساختمان کافی نباشد. چرا که هر سطح نیازمند پوشش ضد حریق متناسب با شرایط آن است. البته گاهی ممکن است یک پوشش ضد حریق ساختمانی از کیفیت بالایی برخوردار باشد. به همین ترتیب ممکن است یک محصول در لیست رایج ترینن و پرفروش ترین دسته بندی پوشش ضد حریق قرار بگیرد. در نهایت اگر بخواهیم به  پرکاربردترین پوشش های ضد حریق اشاره کنیم می توانیم از پوشش ضد حریق در دو مدل : پایه گچی و سیمانی یاد کنیم.  در ادامه لیستی از انواع آن ها را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید  رنگ منبسط شونده به عنوان پوشش ضد حریق

لیستی از انواع پوشش های ضدحریق ساختمانی:

  1.     پوشش ضد حریق معدنی بر پایه سیمان
  2.     پوشش ضد حریق معدنی بر پایه گچ
  3.     رنگ های ضد حریق (منبسط شونده)
  4.     بورد های ضد حریق

نکات مهمی که باید قبل از خرید پوشش ضد حریق بدانید

امروزه فضای اینترنت کمک بسیاری به ما در انتخاب بهتر محصول مورد نظرمان کرده است. چرا که قبل از خرید به راحتی با یک جستجو ساده اطلاعاتی بی نظیر و موثر در اختیار ما قرار می دهد. در این بخش هم ما قصد داریم نکاتی بسیار مهم که باید قبل از خرید پوشش ضد حریق بدانید را مورد بحث و بررسی قرار دهیم بنابراین با تمام دقت در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

لیستی از نکات بسیار مهم قبل از خرید پوشش ضد حریق:

  •   وجود پوشش های ضد حریق کشور چین در ایران که قیمت بسیار بالاتری دارد.
  •  وجود پوشش ضد حریق غیر اصل و مرتبط به کشور چین
  • انتخاب یک متخصص حرفه ای و گرفتن مشاوره برای خرید محصولات مورد نیاز برای ساختمان
  •  اجرای پوشش ضد حریق به هیچ عنوان کار یک فرد معمولی نیست و نیازمند هزینه ای  جدا است.

نکته:  فرض کنید یک فرد بدون داشتن اطلاعات کافی اقدام به خرید کالای چینی می کند. چه اتفاقی خواهد افتاد؟ با توجه به این که هزینه و زمان زیادی گرفته شده تا ایمنی سازی ساختمان به درستی انجام شود در وقوع  آتش سوزی و حرارت دیدن محصول، نه تنها از بالارفتن دمای تیغه های فولادی جلوگیری نمی کند بلکه گازهای سمی که باعث خفگی انسان میشود را از خود خارج می کند که این خود مشکلی به مشکلات قبلی اضافه می کند. اگر قصد خرید پوشش های ضد حریق  اصل و با کیفیت را دارید پیشنهاد ما به شما عزیزان تماس با مشاوران سایت ماهان پروف است.

بیشتر بخوانید  مزایا و معایب رنگ ضد حریق

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 7 =