خدمات اجرای پوشش مقاوم حریق

کلیه مراحل پوشش مقاوم حریق شامل تامین متریال، طراحی ضخامت مورد نیاز، مهندسی، اجرا، نظارت و اخذ تاییدیه ازسازمان های ذیصلاح توسط تیم های مهندسی و اجرایی شرکت انجام می گیرد. (به عنوان یک شرکت EPC)

کارکنان اجرایی این شرکت تماما استخدامی شرکت بوده و شرکت ماهان مفتخر است با استخدام بیش از ۵۰ نفر نیروی دوره دیده و بیش از ۴۰ عدد دستگاه پاشش، بزرگترین و تخصصی ترین مجموعه اجرای پوشش مقاوم حریق را دارا می باشد.

شرکت ماهان جهت ارتقاء کیفیت اجرایی و رضایتمندی کارفرمایان همواره تلاش نموده و در جهت تحقق این موضوع ضمن آموزش دوره ای مهندسین خود در واحدهای مختلف، بخش های زیر را نیز ایجاد نموده است.

خدمات یکپارچه شرکت ماهان (Carboline)

واحد فروش و پشتیبانی

متخصصین فروش به صورت تمام وقت آمادگی پاسخگویی به نیازهای مشتریان محترم را داشته و از ابتدا تا انتهای اخذ تاییدیه ها در کنار آنها خواهند بود.

مدیریت پروژها
امور پیمانها و قراردادها:
کلیه امور مربوط به قراردادها تحت نظارت این بخش انجام می گیرد.

سرپرست کارگاه:
نفرات این بخش تماما از مهندسین با سابقه و دوره دیده تشکیل شده و وظیفه آنها نظارت هرچه بهتر جهت اجرای عملیات اجرایی می باشد.

واحد کنترل پروژه:
مهندسان این واحد وظیفه تنظیم و کنترل منظم برنامه های زمانبدی را برمبنای خواست کارفرمایان بر عهده دارند.

واحد کنترل کیفیت: (QC)
مهندسین دوره دیده این بخش، وظیفه کنترل و نظارت بر مراحل مختلف و کیفیت کار اجرا شده طبق دستورالعمل ها و آیین نامه ها را برعهده دارند.

واحد ایمنی: (HSE)
ایمن نمودن فضای کار و جلوگیری از هرگونه عملیات اجرایی خطر آفرین در پروژه ها وظیفه این واحد می باشد.

واحد دفتر فنی:
کارهای محاسباتی و طراحی پوشش، تهیه صورت وضعیت ها، نظارت نهایی و تحویل به سازمان های ذیصلاح مانند سازمان آتش نشانی توسط مهندسان این واحد صورت می گیرد.

پوشش ضد حریق فولادی